shapka_top.jpg


 Енергозберігаючі плівки

Енергозберігаючі плівки

Усе частіше, стає актуальним питання щодо збереження тепла та енергозбереження вдома, чи в офісі. Саме тому, було прийнято рішення створити енергозберігаючі віконні плівки з теплоізоляційними захисними властивостями. За рахунок використання таких енергозберігаючих плівок, можна скоротити фінансову частину витрат на обігрів приміщень. Ці плівки пропускають світло сонячних променів в приміщення, а також не помітні на склі і майже прозорі.

Іншими словами, плівка взимку, дозволить перебувати в теплі, а спекотним літом - у прохолодному приміщенні.

Студія тонування скла "Діатон" пропонує енергозберігаючі плівки, які можуть забезпечити проходження до кімнати тієї кількості світла, що необхідна. За статистикою, взимку - енергозберігаючі плівки допоможуть скоротити втрату тепла в приміщеннях від 39% до 63%, повертаючи тепло назад у кімнату.

Спектр застосування енергозберігаючих плівок не обмежується лише домашнім використанням. Ці плівки можна застосувати для будь-якої сфери, де наявне скло: офісів, торгових центрів.

Маючи на вікнах енергозберігаючі плівки від компанії "Діатон", ви не лише зменшите витрати на обігрів будинку, офісу, квартири в два рази, але й збережете тепло та затишок в приміщеннях.

Інструкція з установки декоративної плівки Інструменти для установки плівок Прайс на декоративні плівки

Важливим моментом при використанні віконних плівок є їх професійний монтаж. Усі переваги, що забезпечують покриття з плівок для скла, можуть бути зведені нанівець в результаті неправильної установки плівки. Тому поклеїти плівку на скло своїми руками, навіть, якщо вона має значну товщину, не так просто, як здається. Монтаж віконних плівок мають виконувати лише професіонали, у яких наявний спеціальний інструмент для інсталяції плівок.
Співпрацюючи з компанією "Діатон" можна уникнути таких ситуацій, як погіршення прозорості, неестетичних міхурів, зниження прозорості плівок, швидке руйнування цілісності покриття з плівки. Наші фахівці не лише встановлять плівку, але й проконсультують, яка плівка краще підійде для вашого приміщення.
Пам'ятайте, що професійний монтаж плівки не забере багато вашого часу та не завадить нормальному перебігу життя.
Послуги з установки плівок компанією "Діатон" сертифіковані.


Здійснюємо доставку по всій Україні такими перевізниками:


Нова пошта
Нова пошта
САТ
САТ
Укрпошта
Укрпошта


Розширюємо дилерську мережу в Україні


Телефонуйте просто зараз!

+38 (044) 501-07-01 - багатоканальний
МТС +38 (050) 216-88-00
Київстар +38 (098) 090-88-88
life :) +38 (063) 237-16-90

Разом з протиударними плівками шукають:

|  Декоративні плівки   |    Автомобільні плівки    |  Інші плівки  |
 |  
Протиударні плівки    |    Сонцезахисні плівки  |

<< Назад

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину