shapka_top.jpg Антивандальна плівка

Антивандальна плівкаВандалізм і автомобільні крадіжки, на жаль, поширене явище в світі. Як правило, найчастіше в таких випадках страждає автомобільне скло. Його розбивають для того, щоб забрати будь-які цінності з машини, але бувають випадки, коли розбивають вікна і з іншими цілями: напад, акт вандалізму та інше. Не варто забувати про те, що часто страждає автоскло і при ДТП. Стає абсолютно очевидною необхідність зміцнити вікна автомобіля для того, щоб знизити ризик їх пошкодження, а також убезпечити знаходження в салоні в разі, якщо скло розіб'ється. І такий захист здатна забезпечити антивандальна плівка. Вона являє собою виріб з декількох шарів полімерів. Незважаючи на мінімальну товщину, полімери стійкі до навантажень і тиску, завдяки чому антивандальна плівка є надійною і міцною.

Кріпиться вона з боку салону авто і в випадках ударів по склу утримує його в рамі. Проведені тести показують, що для того, щоб розбити вікно з такою плівкою, знадобиться значно більше зусиль і часу.

Варто, однак, розуміти, що високу ефективність застосування може гарантувати лише якісна антивандальна плівка від перевірених виробників. Щоб придбати надійну плівку, варто почитати відгуки, подивитися огляди і порівняти продукцію різних виробників. Можна також проконсультуватися з фахівцями в даній області.

Вас цікавить хороша антивандальна плівка? Купити її за невисокою ціною можна в компанії «Діатон».

Ми пропонуємо антивандальну плівку, яка вже встигла показати ефективність свого використання. Якщо Ви хочете забезпечити надійний захист себе і свого авто, то антивандальна плівка - це оптимальне рішення.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину