shapka_top.jpg Ударостійка плівка на вікна

Ударостійка плівка на вікнаПрактично в будь-якому житловому і громадському приміщенні є вікна. Вони пропускають денне світло. Їх недоліком є крихкість. Вікна виготовляються зі скла, а скло нестійке до механічних пошкоджень. Тому під час удару, або вибуху воно розлітається на безліч дрібних уламків, які можуть травмувати людей. Особливо важливо враховувати це в громадських місцях, таких як ресторани, кафе, салони краси, магазини та інші подібні заклади. Ударостійка плівка на вікна допоможе уникнути травм відвідувачів таких закладів і зберегти репутацію підприємств.

Ударостійка плівка на вікна - це унікальна високотехнологічна продукція, яка з'явилася на сучасному ринку відносно недавно. Вона монтується безпосередньо на вікна, при цьому, абсолютно не погіршуючи їх зовнішній вигляд. У цьому її головна перевага. Вона дозволяє використовувати плівку не тільки для захисту звичайних вікон, але і для захисту вітрин в магазинах. Варто сказати, що плівка ударостійка на вікна повністю прозора. Вона не псує видимість з вікна і з вітрин. Вартість її демократична на сьогоднішній день.

Ударостійка плівка на вікна не просто захищає їх від механічного удару і пошкодження. Завдяки своїм специфічним властивостям і можливостям вона здатна повністю замінити металеві решітки на вікнах і служити в якості захисту від зловмисників в житлових приміщеннях. Це прекрасна альтернатива, що рятує від відчуття в'язниці, яке виникає через металеві решітки. Встановлюється ударостійка плівка на вікна і на скляних дверях. Вона підвищує їх ступінь міцності і надійності, а також безпеку їх експлуатації.

Якщо Ви дбаєте про безпеку, Вам обов'язково потрібно придбати в компанії «Діатон» ударостійку плівку на вікна!

У нас Ви також можете замовити її професійний монтаж за прийнятною вартістю!

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину