shapka_top.jpg Захисна плівка ударостійка

Можна назвати тисячі різних причин, за якими може розбитися вікно в житловому будинку. Однак в більшості випадків результат цього один - дрібні і великі уламки скла розлітаються в усі сторони і травмують людей, присутніх під час цього. Часом такі травми можуть навіть стати причиною інвалідності, або смерті людей. Це серйозна проблема, яку краще передбачити і вирішити заздалегідь. Основні способи запобігання цієї проблеми - відмовитися від вікон і будь-якого іншого скла в приміщенні, або встановити захисну плівку ударостійку.

Захисна плівка ударостійкаВідмовитися від вікон практично нереально. У житлове приміщення повинно регулярно надходити денне світло для того, щоб воно було сприятливим для життя. Без вікон житлове приміщення фактично не може бути житловим. Тому більш правильний спосіб запобігання травм від скляних уламків - це монтаж захисної плівки ударостійкої. Зовні вона виглядає як найпростіша прозора плівка, яка після установки на скло стає повністю невидимою. Її головна функція і призначення полягає в тому, щоб утримувати разом все уламки скла під час механічних його ушкоджень. Отже, уламки не можуть розлетітися в різні боки і травмувати людей. Плівка також поглинає основну силу удару і в багатьох випадках захищає скло від пошкодження. Встановлюється плівка захисна ударостійка не тільки на вікнах в житлових приміщеннях, а також на вітринах магазинів, кафе, ресторанів та інших подібних приміщень.

Крім основної, плівка захисна ударостійка виконує ряд додаткових функцій. До них можна віднести захист приміщення від вогню, теплоізоляцію приміщення і захист від грабіжників і інших зловмисників. Ефективність і якість плівки захисної ударостійкої залежить від компанії-виробника і підприємства, в якому Ви будете її купувати.

Підприємство «Діатон» здійснює продаж і монтаж плівки захисної ударостійкої за прийнятними цінами!

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину