shapka_top.jpg Тонувальна плівка для вікон

Тонувальна плівка для віконСліпучі сонячні промені, потрапляючи у вікна, можуть доставити масу незручностей жителям в літній час. Ефективним вирішенням в такому випадку може стати тонувальна плівка для вікон. Звичайно ж, можна скористатися шторами або жалюзі, однак, такі способи мають свої недоліки. По-перше, їх потрібно постійно засмикувати або відсмикнути, вони закривають огляд, а жалюзі, до всього, вимагають постійного догляду.

Тонувальна плівка для вікон позбавить Вас від цих проблем, надійно захищаючи від надмірного світлового та / або теплового потоку. Найбільш актуальна така плівка в південних регіонах, для власників квартир або офісів, вікна яких виходять на південну сторону.

Тонувальна плівка для вікон являє собою спеціальну пофарбовану полімерну плівку. Плівка може бути як одношаровою, так і багатошаровою. Існує також вид плівок, в яких одним з шарів є ламінована металізована плівка. Такий вид тонувальної плівки для вікон підсилює захисні властивості плівки, а в зимовий час скорочує втрати тепла з приміщення.

Якщо Вам потрібна тонувальна плівка для вікон, яка буде надійно рятувати Вас від сонячних променів, то звертайтеся в компанію «Діатон».

Завдяки плівці Ви також зможете вберегти меблі від вигорання, оскільки плівка затримує частину ультрафіолету.

Догляд за плівкою не представляє складнощів. Протирати її можна м'якою ганчіркою, мити не агресивним мильним розчином.

Монтаж плівок повинен бути виконаний якісно, з урахуванням всіх особливостей і нюансів, тому довірити його варто професіоналам. У нас Ви зможете не тільки придбати якісну плівку за доступною ціною, а й скористатися послугами по установці.

Тонувальна плівка для вікон - це сучасне рішення, яке вбереже Вас від палючих променів сонця.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину