shapka_top.jpg Плівка для скла ударостійка

Плівка для скла ударостійка від компанії «Діатон» - це сучасна і затребувана продукція, створена на основі найкращих технологій і з використанням високоякісно і екологічно безпечної сировини. Використовується вона в основному для збільшення міцності житлових вікон. Основне призначення її - запобігти травми від дрібних осколків скла жителів будинків і квартир.

Плівка для скла ударостійкаЯк «працює» плівка для скла ударостійка? Перш за все, варто сказати, що зовні вона виглядає як звичайнісінька прозора плівка. Після її монтажу на вікнах її практично не можна помітити. Тому вона не псує зовнішній вигляд вікон і інтер'єр приміщення, на відміну від металевої решітки. До того ж вона не впливає негативно на видимість з вікна. Її основна властивість - це стійкість до механічних пошкоджень. Встановлюється плівка для скла ударостійка з внутрішньої сторони вікон, а саме з боку приміщення. Діє вона за принципом «склеювання» всіх уламків між собою. Таким чином, коли скло розбивається, уламки не розлітаються і не травмують людей. До того ж унікальна технологія створення плівки для скла ударостійкої дозволяє їй поглинати основне навантаження під час удару. За винятком сильних вибухів, вона здатна навіть запобігти руйнуванню скла.

Плівка для сткла ударостійка від компанії «Діатон» - це багатофункціональна продукція, вартість якої прийнятна. Крім основних завдань, вона виконує також і додаткові функції. Важливе місце серед них займає властивість теплоізоляції. Плівка додатково допомагає не пропускати холодне повітря з вулиці всередину приміщення. Це дозволяє навіть скоротити витрати на опалення.

Телефонуйте до компанії «Діатон» прямо зараз - поспішіть придбати плівку для скла ударостійку за вигідною ціною!

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину