shapka_top.jpg


 Декоративні плівки

Декоративні плівки

Сучасні інтер'єри вражають своєю різноманітністю та технологічними новинками. З'являються нові стилі, рухи, та й що там казати - під дією сучасної моди та впливом Заходу, змінюються наші смаки. Сьогоднішні інтер'єри вражають великою кількістю скла, пластику та металу.

Звичайно, скло розширює рамки і дозволяє візуально збільшити приміщення, даруючи відчуття безкрайнього простору. Однак, будь-яка людина, хоч іноді потребує усамітнення. А тому життя у всіх на очах досить швидко набридає. Саме тому на допомогу приходять декоративні віконні плівки.

Ці плівки створені з метою обмежити, або, взагалі, припинити огляд. Причому, що досить важливо, зовсім не перешкоджають проникненню світла. Таким чином, Ви користуєтеся практично усіма перевагами скляного інтер'єру, але при цьому залишаєтеся наодинці з собою. Вас більше не сягнуть цікаві погляди.

Та й до того ж, декоративні плівки служать відмінним матеріалом для надання приміщенню неповторної стилістики. Вони дозволяють вишукано та оригінально втілити будь-який дизайн, при цьому виглядають абсолютно гармонійно і ненав'язливо.

До речі, декоративні плівки можна встановити на будь-яке скло: починаючи від дрібних деталей інтер'єру та закінчуючи сучасними скляними фасадами, причому скрізь вони будуть виглядати доречно і будуть функціональними.

Декоративні плівки - відмінне рішення для сучасних інтер'єрів!

Інструкція з установки декоративної плівки Інструменти для установки плівок Прайс на декоративні плівки

Важливим моментом при використанні віконних плівок є їх професійний монтаж. Усі переваги, що забезпечують покриття з плівок для скла, можуть бути зведені нанівець в результаті неправильної установки плівки. Тому поклеїти плівку на скло своїми руками, навіть, якщо вона має значну товщину, не так просто, як здається. Монтаж віконних плівок мають виконувати лише професіонали, у яких наявний спеціальний інструмент для інсталяції плівок.
Співпрацюючи з компанією "Діатон" можна уникнути таких ситуацій, як погіршення прозорості, неестетичних міхурів, зниження прозорості плівок, швидке руйнування цілісності покриття з плівки. Наші фахівці не лише встановлять плівку, але й проконсультують, яка плівка краще підійде для вашого приміщення.
Пам'ятайте, що професійний монтаж плівки не забере багато вашого часу та не завадить нормальному перебігу життя.
Послуги з установки плівок компанією "Діатон" сертифіковані.


Здійснюємо доставку по всій Україні такими перевізниками:


Нова пошта
Нова пошта
САТ
САТ
Укрпошта
Укрпошта


Розширюємо дилерську мережу в Україні


Телефонуйте просто зараз!

+38 (044) 501-07-01 - багатоканальний
МТС +38 (050) 216-88-00
Київстар +38 (098) 090-88-88
life :) +38 (063) 237-16-90

Разом з протиударними плівками шукають:

|  Сонцезахисні плівки   |    Автомобільні плівки    |  Інші плівки  |
 |  
Протиударні плівки    |    Енергозберігаючі плівки  |

<< Назад

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину