shapka_top.jpg Каталог плівок

DIATON.UA - Елітні віконні плівки. DIATON.UA - Лідер ринку тонування і бронювання скла в Україні

Противоударные пленки Энергосберегающие пленки Солнцезащитные пленки
 Декоративные пленки Автомобильные пленки Каталог плёнок

ТЕЛЕФОНУЙ ЗАРАЗ!
Проконсультуємо. Маємо великий досвід.

Віконні плівки призначені для додання склу спеціальних властивостей. При цьому кожна плівка, в залежності від сфери застосування, може мати кілька призначень; - зміцнення скла (відсутність уламків) - Вогнестійкість- теплозбереження- солнцезахист- шумозахист- захист інформації-тонування (одностороння видимість)

Плівка являє собою багатошарову систему, що складається з прозорої полімерної основи і клею, що забезпечує молекулярне з'єднання зі склом. Вона наклеюється безпосередньо на поверхню скла.

Випускаються безбарвні захисні плівки та тоновані, на які методом спаттерінга (спаттерінг - є найбільш сучасним методом металізації плівки - цей процес дозволяє обробляти будь-які тугоплавкі метали - срібло, золото, нікель, хром, і ін., і отримувати кристально чисту плівку.) або в процесі теплового вакуумного напилення наноситься спеціальний шар металу - алюміній, бронза, мідь, нержавіюча сталь, цирконій, хром, нікель (або сплав нікелю з хромом), срібло, золото і т.д.

Завдяки високій хімічній чистоті матеріалу забезпечуються такі корисні якості плівки, як однорідність і прозорість, міцність і пластичність, тривала стійкість до кліматичних впливів (великих і різких перепадів температур, вологості і тиску). Хімічно чисті плівки не втрачають своїх якостей при використанні в самих агресивних середовищах.

Товщина плівок від 60 до 300 мкм. Всі плівки забезпечують захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання. На всі плівки наноситься спеціальне покриття, що охороняє від подряпин.

Віконні плівки можуть встановлюватися практично на будь-які внутрішні і зовнішні скляні поверхні, вікна, вітрини, прилавки, скління дверей, фасади, внутрішні перегородки, скло автомобілів, дахи будівель і т.д.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину