shapka_top.jpg


 Ударостійка захисна плівка для скла

Ударостійка захисна плівка для склаРепутація магазину, кафе, ресторану, банку та іншого подібного приміщення залежить від багатьох факторів. На неї впливає і рівень сервісу закладу, і якість продукції та послуг, які він надає своєму клієнтам, і навіть зовнішній вигляд інтер'єру приміщення. Одна з важливих складових частин репутації подібних закладів - це рівень їх турботи про безпеку відвідувачів. Тому ударостійка захисна плівка для скла повинна обов'язково бути в таких приміщеннях.

Ударостійка захисна плівка для скла - це багатофункціональна і демократична в вартості продукція. Вона виготовляється згідно з міжнародними і державним стандартами якості і відрізняється за класами стійкості. Основна сфера її застосування - це захист вікон, магазинних вітрин, скляних дверей. Ударостійка захисна плівка для скла призначається як для звичайного скла, так і для загартованого. Вона значно підвищує його характеристики і повністю зберігає його зовнішній вигляд. При цьому вона також підвищує властивості теплоізоляції вікон, вогнестійкість і вибухостійкість. Під час сильного удару вона не дозволяє осколкам скла розлітатися і запобігає травм від них. Ще одна її властивість полягає в тому, що вона є прекрасною альтернативою металевим ґратам. Вона також якісно захищає вікна від проникнення зловмисників.

Встановлюється ударостійка захисна плівка для скла усередині приміщення. Процес її монтажу - досить тривалий і складний. Він вимагає відповідного досвіду, знань і практичних застосувань. Неправильно встановлена ударостійка захисна плівка для скла може втратити свої якості і властивості.

Звертайтеся в компанію «Діатон», щоб придбати ударостійку захисну плівку для стекол і замовити її професійний монтаж!

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину